Vezetőknek

A tudás, amely

garantáltan megnöveli

az Ön cége bevételét!

az értékesítő munkatársak tudása.

Ha ez a tudás hiányzik,
akkor pénzt hagy a piacon – SOK PÉNZT!

Mivel az értékesítés egy szakma, ezért az Ön értékesítőit is képezni kell.
Sajnos erre egy 2-3 napos képzés közel sem elegendő.
Ezért szerveztük meg az Értékesítők Iskoláját, ami egy 11 héten át képzéssorozat.

“Aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja.”
Biztosan Ön is ismeri George Bernard Shaw mondását.

Ez az Értékesítők Iskolájában nem így van.
Itt az értékesítési szakma több, mint egy évtizedes gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakemberei garantálják a biztos tudást
.

Elmélet vagy gyakorlati tudás?
Kézzelfogható, másnaptól a gyakorlatban alkalmazható tudást biztosít az iskola.

Megértetjük, elfogadtatjuk, megtanítjuk, begyakoroltatjuk, és cégük jelenlegi tevékenységére is átültetjük.

Soha nem jut elég idő az értékesítőire?
A szemléleten és a technikákon túl a folyamatok irányítását, kontrollját is megtanítjuk.

Ez biztosítja az értékesítőinek az önfejlesztést, és az önmotivációt – azaz a teljes önállóságot!
Ön pedig végre teheti a saját dolgát – az értékesítők is teszik a magukét.

Miért most?
Mert ha a mostani kurzust …

…cége legfontosabb területének,

az értékesnek a fejlesztésére fordítja,

3 hónap múlva csúcsmagasságba jut

cége ügyfélszerzése!

Konkurencia-támogatás!?
Meg nem szerzett / Elveszített haszon.
A hiányzó, vagy nem megfelelő értékesítés következménye, hogy a potenciális vevőik – mivel nem, vagy nem jól jut el hozzájuk az Önök cégének és termékének híre –  az Önök versenytársainál fogják elkölteni a pénzüket
.

Összefoglalva – mit GARANTÁL az iskola?:

#1: marketing + sales tevékenység teljes összehangolása, azaz sokszoros eredmény, mint külön-külön!

#2: professzionálisan kiképzett értékesítők + cégre szabott sales sikermódszer teljes körűen kidolgozva!

#3: a résztvevők bármikor megismételhetik az Értékesítők Iskolája ‘tanóráit’, ezáltal garantált, hogy mindent tökéletesen megtanulnak!

#4: ha képzési szerződést kötnek a beíratott értékesítőikkel, akkor az segíti a jó munkaerő megtartását!

Iratkozzanak be MOST itt, nehogy lemaradjanak!