Értékesítők Iskolája

Miért a TE LEHETŐSÉGED az értékesítés?

Mert az értékesítés a jövő szakmája!

Mert kötetlenül, rugalmasan végezhető!

Mert korlátlan és kimagasló jövedelem vár!

Mert könnyen elkezdheted!

Mert a legértékesebb tudásod, hogy képes vagy magad eladni!

Nézzük részletesen:

I. Az értékesítés a jövő szakmája!

– (az igaz, hogy ősi szakma is, de az utóbbi (főleg a 2008-as világgazdasági válság utáni) években teljesen megújult. Nincsenek házaló ügynökök. Szinte teljesen eltűnt a tisztán jutalékos javadalmazás.)

– könnyű az elhelyezkedés! Nézd csak meg bármelyik állásportált – mindegyiken a legnagyobb számban értékesítőt keresnek. a cégek egyre inkább csak profi értékesítőkkel dolgoznak. Ez a korábban “mindenki ért hozzá” típusú foglalkozás igazi szakmává érett.

– mindig lesznek termékek, szolgáltatások, amik a bonyolultságuk, a “bizalmi igényük” vagy éppen a magas áruk miatt csak személyesen lesznek eladhatók.

– a cégek sikere a jövőben is az értékesítésük eredményességétől függ!

II. Kötetlenül, rugalmasan végezhető!

– a jó értékesítő sokat van “terepen”, azaz kint ügyfeleknél – vagy éppen oda-vissza úton van. Nem pedig az irodában csücsül.

– a tárgyalásai nem érhetik egymást, hogy mindenhová odaérjen, és hogy legyen ideje felkészülni és adminisztrálni. Így nagy “időpárnákkal” dolgozik, és legtöbbször marad szabad ideje.

– az értékesítői nem egy irodai munka, azaz nem kell mindenképpen reggel irodából indulni, délután irodába érkezni. Ráadásul az adminisztráció bárhonnét elvégezhető, csak wifi/mobilnet és egy laptop kell hozzá.

III. Korlátlan és kimagasló jövedelem vár!

– a jó értékesítői javadalmazás alapfizetésből és (korlátlan) jutalékból áll. Azaz minél sikeresebb vagy (értsd minél többet adsz el), annál többet keresel.

– nem baj, ha nem voltál éltanuló, vagy ha éppen nincs diplomád, bármikor megkeresheted a mai magyar átlagjövedelem többszörösét.

IV. Könnyen elkezdheted!

– nem kell hosszú évekig tanulnod ahhoz, hogy elindulhass az értékesítői pályán.

– ha elvégzed az Értékesítők Iskoláját, készen állsz, hogy sikeres értékesítő legyél.

És hogy mit kell tenned MOST?

Természetesen tanulni. Sokat. És megfelelően. Nem az eddig megszokott módon.

(Egy-két nap tréning nem elég.
2-3 könyv elolvasásától még soha senki nem lett értékesítő.
Az összecsipegetett sales tudás „többet árt, mint használ”.)

Tegyél magadnak egy szívességet: tanulj meg profin értékesíteni. Egész életedben használni fogod ezt a tudást, bárhová is vet a sors, mindig el kell adnod magad.

Iratkozz be most az Értékesítők Iskolájába, hogy sikeresebb, többszörös jövedelmű és szabad ember lehess!

Jelentkezem!